Існують продукти, з якими в прямому сенсі їж і худнеш. Вони діють на жири, які давно відклалися в боках і на талії, розщеплюючи їх. Такі продукти дозволяють позбутися від одного до п'яти кілограмів в місяць.

Ми звикли думати, що спалює жир ананас, але, виявляється, це не так. Ананас містить фермент бромелаін, який до недавнього часу вважався активним спалювачем жиру і був широко розрекламований у боротьбі із зайвою вагою. Але вчені з'ясували, що під впливом шлункового соку він втрачає свої властивості.

Також абсолютний міф, що можна схуднути на яблуках. А ось що дійсно вбиває зайві кілограми, це малина. Малина містить фруктові ензими, що сприяють розщепленню жирів. Плюс ця ягода прискорює метаболізм.

Але малина – сезонна ягода, і є її можна лише півтора місяці в році. Що ж робити залишилися десять з половиною місяців? Є заготовлену малину. Так, навіть у варення малина зберігає свої чарівні властивості. Але в варення має бути поменше цукру і, головне, не повинно бути крохмалю.

У фініках цукор зашкалює, але саме їх з чистою совістю радять є всі дієтологи. І не дарма – люди худнуть. Так, там багато фруктози, але ще більше клітковини, яка не дає цієї фруктозі всмоктуватися і виводить з організму токсини і жири.

В Ізраїлі довгожителі їдять фініки суворо кожен день по дев'ять штук. А араби просто схиляються перед фініками і вважають, що без них їх цивілізація б не вижила.

Відмінно спалювати жири можуть горіхи. Незважаючи на те, що дієтологи радять тікати від них, як від вогню, адже в них аж 700 калорій. Але спалюють жир не всі горіхи, а багаті Омега-3. На Кавказі волоський горіх вважається священним деревом. І майже всі горяни – стрункі і здорові джигіти.

Кориця давно відома жиросжигающие властивостями. Але також вона чинить антиоксидантну та протизапальну дію, що в комплексі уповільнює зростання жирової тканини. Ці обнадійливі дані отримали вчені з Американської кардіологічної асоціації (The American Heart Association). Дивно, але позитивний ефект кориця може принести навіть у несподіваному вигляді - в печиво.

Морська капуста – супержиросжигатель. Причому не тільки при прийомі всередину. Наприклад, можна робити обгортання з морської капусти для схуднення. А якщо у морську капусту не тільки переживати, але і є її, можна скинути вагу швидко і надійно. Але не вся капуста допоможе в нелегкій справі схуднення.